Zagun İş Güvenliği Ekipmanları

Sektörde 20 Yıllık Büyük Tecrübe = Zagun

Firmamız 2009 tarihinde kurulmuş olup, 2004 yılından bu yana sektörde edinmiş olduğu iş güvenliği alanındaki tecrübeleriyle ihtiyacınızı belirleyerek doğru ve kaliteli ürünleri sizlere sunmayı hedeflemektedir.

Güvenlik Ağı Sistemleri ve Güvenlik Ağı üretimindeki profesyonel çalışma ve uygulamalarla çözüm ortağınız olmayı arzulamaktayız.

Yüksekte Çalışma ve Düşme Durdurma Sistemleri alanında Danışmanlık Hizmeti sunmanın yanı sıra Yüksekte Çalışma Ekipmanları satış ve projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Endüstriyel dağcılık hizmetleri vermekteyiz.

Portföyümüzde tüm iş güvenliği ekipmanları bulunmaktadır.

World map a

Güvende olmak istediğiniz her alanda Zagun olarak yanınızdayız.

Faaliyet gösterdiğiniz her alanda yüksek ve kaliteli güvenlik önlemleri için başvuracağınız öncelikli iş ortağınız olmak için çalışıyoruz.
0 +

Yıl

500 +

Proje

0 +

>Ürün

Güvende olmak istediğiniz her alanda yanınızdayız.

Faaliyet gösterdiğiniz her alanda yüksek ve kaliteli güvenlik önlemleri için başvuracağınız öncelikli iş ortağınız olmak için çalışıyoruz.

Vizyon

Zagun ailesi olarak İnsanların hayatlarının her alanında var olması gereken güvenli yaşam hakkına destek için yenilikçi, gelişen yapımız ile en iyi şekilde yanınızdayız ve çözüm ortağınız olarak hep yanınızda yürümeye devam edeceğiz.

Misyon

Faaliyet gösterdiğiniz her alanda yüksek ve kaliteli güvenlik önlemleri için başvuracağınız öncelikli iş ortağınız olmak için çalışıyoruz. Güvende olmak istediğiniz her alanda Zagun Ailesi olarak yanınızdayız.

Halil Rıfat Paşa Mah.Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat : 10/11 No.1583 Okmeydanı-Şişli-İstanbul